گاه نوشته ها

تیم سازی در سازمان فروش
دوشنبه, 20 آگوست 2018 / Published in مهارت تیم داری
در زمان بحران‌های فروش ،افزایش سطح تنش می‌تواند تیم را مستهلک و فرسوده کند و سطح تعارض‌های بین فردی  را هم زیاد کند. اما اگر تیم به‌صورت عرض و طولی رشد کرده باشد. حمایت افراد از یکدیگر می‌تواند سطح اعتماد را برای حل بحران و یا مسئله بالا ببرد و تیم با کمترین هزینه تعارض از این دوره عبور کند
Think about the challenges and goals in your life. How can you make success your only option?
پنجشنبه, 16 آگوست 2018 / Published in اجتماعیات
انتخاب اولویت های زندگی برای همه ما کاری سخت و چالش انگیز به حساب می آید. گاهی برای تعیین اولویت های زندگی و اینکه مهمترین اولویت زندگی چیست  ساعت ها تفکر میکنیم و همچنان دچار تردید هستیم.  Think about the challenges and goals in your life. How can you make success your only option?   
چرا نیروهای فروش علاقه‌ای به آموزش ندارند- بخش دوم
دوشنبه, 13 آگوست 2018 / Published in دانش سرپرست فروش
در جامعه‌ی که در نیمه‌راه توسعه است نمی‌تواند مدعی توسعه افراد و دیدگاهشان باشد و این برای جامعه‌ی که هنوز در راه توسعه هم نیست بسی تلخ‌تر است. اما زیان عدم آموزش را هم جامعه وهم سازمان‌ها و افراد می‌کنند، در این میان سازمان‌ها به دلیل استفاده از منابعی که یا حوصله آن را ندارند و یا انگیزه یادگیری مهارت‌ها هزینه سوخت سرمایه در آن بیشتر است.
چرا نیروهای فروش علاقه‌ای به آموزش ندارند
شنبه, 11 آگوست 2018 / Published in دانش سرپرست فروش
وقت‌کشی واز بین بردن زمان،‌ در میان نیروهای صف سازمان رایج است،‌ مواردی که فقط زمان را از بین می‌برد. مثلاً هماهنگی بین واحد مالی و فروش که هر دو واحد دارای دستورالعمل هستند ولی برای فرار از زیر بار مسئولیت، دائم آوار مشکلات را بر سر شما خراب می‌کنند.
پنجشنبه, 09 آگوست 2018 / Published in رادیو سرپرست فروش, مهارت تیم داری
خواب حرفه ای در تیم های فروش چیست؟ چه عوارض و نشانه های در تیم فروش دارد؟ راه درمان، خواب آلودگی در تیم های فروش چیست؟
فروشنده نما ها در سازمان فروش
دوشنبه, 06 آگوست 2018 / Published in رادیو سرپرست فروش, مهارت تیم داری
. شما را به شنیدن این فایل دعوت می نمایم.(زمان شنیدن فایل ۷ دقیقه) لینک کوتاه شده مطلب https://goo.gl/jLvvv7 لینک فایل در سان کلود: :https://goo.gl/8vuLPR
نقش جایگاه لبخند فروشنده در پروموشن فروش
شنبه, 04 آگوست 2018 / Published in دانش سرپرست فروش
نقش لبخند فروشندگان را به عنوان جزیی از چاشنی فروش، می‌توان در نوع زمان خدمات،‌ نظم خدمات،‌ زبان بدن فروشنده و تحویل‌دهنده،‌ چیدمان کالا در ویترین و دادن آگاهی از مزایایی سبد محصولی باز تعریف شود.
مصداق‌های مانع آفرینی درفروش
چهار شنبه, 01 آگوست 2018 / Published in دانش سرپرست فروش
در سازمان‌های فروش، معمولاً روی کارتیمی بسیار تأکیدمی گردد، تعارض نقش‌ها،تفاوت شخصیت‌ها، تعارض منافع، معمولاً محل و بستر شکل‌گیری، مانع‌های آشکار و پنهان در سازمان فروش است.
شنبه, 28 جولای 2018 / Published in دانش سرپرست فروش
سرپرست فروش،به کسی می‌گویند که وظیفه سازمان‌دهی، سامان‌دهی، برنامه‌ریزی، هدایت و کنترل و مسئولیت‌پذیری چند نفر فروشنده را بر عهده دارد. سرپرست فروش در شرکت‌های و سازمان‌های پخش معنا و مفهوم یکسانی را دارد.
چالش تیم های فروش در این روزها...
دوشنبه, 23 جولای 2018 / Published in دانش سرپرست فروش
  یکی از بزرگ‌ترین چالش شرکت‌های پخش تأمین سبد کالا برای مشتریان هست، در زمانی که سبد کالا ناقص می‌گردد.   و تو نمی‌دانی که قرار است، چه اتفاقاتی رخ دهد، استرس زیادی را باید تحمل‌کنی، اگر سابقه زیادی در صنعت پخش دارید، احتمالاً با انواع قرص‌های کاهش تنش، فشارخون، مسکن‌ها آشنا هستید.   مسائل
بالای صفحه