گاه نوشته ها

سرپرست فروش باید بتواند تیم فروش خود را به خوبی مدیریت نماید و برای انجام اینکار باید به الزامات و دانش کار با فروشنده را به خوبی یاد بگیرد. داشتن یک تیم منسجم نیازمند تعامل و آموزش و مدیریت درست است.
در شرکتهای پخش وتوزیع کالا یکی از حلقه ای مهم فرایند توزیع کالا است؛ در این فرایند رانندگان یا موزعین پخش به عنوان یکی از نیرو های صف سازمان تاثیر بسزایی بر ارتباطات و نقش رضایت مندی مشتری دارد.
پیش نوس فصل اول مسیر حرفه ای شدن سرپرست فروش در صنعت پخش -(+) مسیر حرفه ای شدن سرپرست فروش در صنعت پخش – فصل اول(+)   در این فصل ما به دغدغه  متقابل یک مدیر فروش در رابطه با سرپرست فروش در سطح انتظارات و وظایف و مهارتها و گزارش ها می پردازیم. در
سرپرستان فروش در شرکت های پخش و توزیع کالا به عنوان یکی از کلید های اصلی سازمان محسوب می شوند ولی سازمان برای ارتقا دانش این گروه از منابع انسانی در سازمان هزینه نمی نماید و بیشتر یادگیری از طریق تجربه و تکرار اتفاق می افتد. اما نیاز به مطالعه و افزایش دانش در این حوزه جز ملزومات یک فروشنده و سرپرست فروش و مدیر فروش حرفه ای است.
سرپرستان فروش در شرکت های پخش به عنوان یکی از سرمایه های مهم شرکت محسوب می شود زیرا بعد از طی کردن مسیر حرفه ای در شغل سرپرستی به جایگاه بالاتری که عنوان مدیر فروش است ارتقا می یابند و البته این جایگاه علاوه بر دانش نیاز به مهارت های حوزه مدیریت هم دارد.
Jordan Ross Belfort
شنبه, 25 خرداد 1398 / Published in ارتباط با مشتری
کتاب شیوه گرگ در واقع یک کتاب راهنما برای ترسیم مسیر موفقیت در متقاعدسازی مشتری است خواندن این کتاب می تواند یک نقشه ذهنی خوبی برای فروشندگان و سرپرستان فروش ایجاد کند در این نوشته سعی شده است که خلاصه ای از کتاب و بخش های مفید آن به زبان ساده بیان شود
آزمون
جمعه, 17 خرداد 1398 / Published in مارژین یا مارجین
حاشیه سود همیشه برای مشتری اهیمت داشته است البته منظور از مشتری واسطه است که امکانات خود جهت توزیع محصول در اختیار شرکت قرار می دهد. شرکت ها برای تسخیر قفسه مشتریان اقدام به باز تعریف حاشیه سود محصولات خود می نمایند.
بودن یا نبودن
چهارشنبه, 01 خرداد 1398 / Published in دست نوشته های یک مدیر فروش
اصول ۶ گانه سرپرستی یعنی برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت، کنترل،‌نظارت،‌فرماندهی جز لاینفک اصول و مهارت های لازم در میان مدیران فروش و سرپرستان فروش است. امروز منابع انسانی یکی از بخش های مهم هزینه بر در سازمان های فروش می باشد جذب وحفظ و نگهداری انها جز لاینفک سازمانهای فروش است
فروش آسانسوری
شنبه, 21 اردیبهشت 1398 / Published in مهارت ها و تکنیک های فروشندگی
فروش آسانسوری یکی از تکنیک های متقاعد سازی مشتری در کمترین زمان ممکن است که فروشنده با توجه به میزان تسلط خود به اطلاعات محصول و همچنین مهارت فن بیان می تواند از فروش موفقی برخوردار باشد.
۱۰۰۱۵
شنبه, 14 اردیبهشت 1398 / Published in بازاریابی و فروش
استاندارد ۱۰۰۱۵ برای اثر بخشی آموزش و جلوگیری از هزینه های اضافی سازمان است این استاندارد دارای ۵ بند می باشد .
بالای صفحه
دوره های آموزشی و مشاوره تخصصی در صنعت پخش محصولات غذاییدرخواست مشاوره
+ +