گاه نوشته ها

داستان سرایی سازمانی
یکشنبه, 20 ژانویه 2019 / Published in روانشناسی فروش
 داستان‌ها واقعیت سازمان را تفسیر می‌کنند و این کار از طریق روشن ساختن ارزش‌ها باورها و هنجارهای سازمانی برای کارکنان انجام می‌گردد.
اصول و فنون مذاکره برای فروشنده
جمعه, 11 ژانویه 2019 / Published in روانشناسی فروش
اصول و فنون مذاکره برای فروشندگان بر پایه درک درستی از دانش مردم شناسی- روان شناسی- بازار یابی و ارتباطات است. برای افزایش مهارت در این زمینه نیاز به مطالعه مستمر در این حوزه ها دارد.
استراتژی قیمت گذاری
جمعه, 04 ژانویه 2019 / Published in بازاریابی و فروش
اهمیت قیمت گذاری در محصولات غذایی با توجه به رقابت سنگین در این حوزه میتواند به در موفقیت یا شکست سازمانی نقش بسزایی داشته باشد. شرکت های بزرگی همچون شرکت پگاه و کاله ومیهن در صنعت فراوده های لبنی با استفاده از انواع استراتژی های مختلف قیمت گذاری سعی در کسب سهم بیشتری از بازار و مشتری دارند.
Increase-in-market-share
جمعه, 28 دسامبر 2018 / Published in ارائه گزارش و تحلیل روند فروش
سهم بازار ددر واقع نشان دهنده میزان موفقیت فعالیت بازاریابی و فروش شرکت در بازار هدف می باشد. سهم بازار به میزان فروش یک شرکت در یک دوره زمانی خاص به کل اندازه بازار تعریف می شود.
Definition-of-Marketing-from-the-View-of-Philip-Cutler
یکشنبه, 23 دسامبر 2018 / Published in دست نوشته های یک مدیر فروش
این نوشته صرفا دل نوشته است با توجه به مشغله های فراوان در این روزها که درگیر کار آموزش در حوزه سرپرست فروش هستم، برای فرصت یادگیری خودم به مرور داشته های قبلی و یاداشت های قبلی خودم مراجعه می کنم.برای انتقال برخی از مفاهیم برای سرپرست فروش از تصاویر کمک می گیرم.  در میان تصاویری که
 فایل صوتی ویژگی فروشنده حرفه ای چرا در یک تیم فوتبال از 12 نفر تنهاچند نفر آنها معروف می شوند. وجه تمایز آنها در چیست ؟ شباهت کار فروشندگی و فوتبال در کجاست؟ ویژگی فروشنده حرفه ای چه صفاتی است  چرا آنها را در خودش پرورش می دهد؟   در این فایل 5 دقیقه ای
management
جمعه, 07 دسامبر 2018 / Published in مدیریت تیم های فروش
چگونه یک مدیر فروش موفق شویم ؟ این سوال مهمترین سوالی است که یک مدیر فروش از خود باید بپرسد. برای تبدیل شدن به یک مدیر فروش موفق باید علاوه بر دانش فنی از نظم درونی و نظم بیرونی هم برخوردار باشیم.
آموزش بازاریابی مواد غذایی
جمعه, 30 نوامبر 2018 / Published in مهارت ها و تکنیک های فروشندگی
آموزش فروش وبازاریابی مواد غذایی بر پایه ایجاد اعتماد بین فروشنده و خریدار قبل از معرفی کالا شکل می گیرد، توانایی مذاکره و داشتن فن بیان خوب می تواند ترکیبی خوبی از یک ابزار قدرتمند در فروش مواد غذایی باشد.
دست نوشته های یک مدیر
جمعه, 30 نوامبر 2018 / Published in دست نوشته های یک مدیر فروش
بهترین راه رسیدن به فروش خوب،‌ توانایی ایجاد یک فرصت فراغت برای استراحت به خود است، قرار نیست که همیشه برای همه‌کس وقت داشته باشیم گاهی بهترین نه گفتن به یک پیشنهاد وسوسه‌انگیز درست درزمانی است که به استراحت نیاز داریم.
جمعه, 23 نوامبر 2018 / Published in مهارت ها و تکنیک های فروشندگی
آموزش بازار یابی حضوری و بازار یابی غیر حضوری یکی از موارد مهم در شرکت های فروش می باشد. اهمیت آموزش به عنوان سرمایه گذاری به عنوان یک تفکر پیش رو می توان جایگاه شرکت را در بازار ارتقاء دهد.
بالای صفحه