هرمس راهنمایی فروشندگان
بازاریابی و فروش 05 دسامبر 2017

هرمس راهنمایی فروشندگان

هرمس جوان خوش پوش و شاد و شنگ و شوخ، که در مجالس گرمی و شوق ایجادمیکند، فرزند زئوس و مایا است که در غار آرکادیا متولد شد  برادر آپولو از خدایان کوه المپ است، و پیام رسان زئوس حامی تاجران و مسافران است (+)

در هنر ذهن و خلاقیت کلام معروف است، صفتی که در بازار یابی جادو می کند و به مشتری گرمی و ذوق می دهد.

این نه حرافی است نه مخ تلیت کردن مشتری توی فرغون، بلکه یک ذوق کلامی و یک روح هنرمندانه است که طبع شوخ و شنگ او، روح هر خسته ای را شاد و آرام می کند.

شخصیت رضا کیانیان در اکثر فیلم های که بازی کرده نقش های هرمسی او بسیار غالب بوده و میتوان او را یکی از هنرمندان هرمسی دانست.

اسطوره ها(+) رامی توان نوعی رفتار و صفتی که در هزاره تاریخ بارها تکرار شده و خود تبدیل به یک قالب و یا یک چارچوب و یا یک لباس دانست که انسان ها در دوران های مختلف زندگی آنها را زندگی می کنند.

دانستن اینکه ما در کدام نقش از اسطوره ها زندگی میکنیم، بسیار مهم است. یک بار با یک بازاریاب آشنا شدم، که بسیار طبع و صدای گیرایی داشت، بسیار سخنور و سخندان هم بود از مصاحبت با ایشان لذت بردم .

من همیشه از مصاحبت با اینچنین افرادی لذت می برم و صفت شاخصه آنها سخن وری و سخندانی و طبع گرم در هم صحبتی است که لازمه و کامل کننده  رفتار یک بازاریاب حرفه ای است .

به نظر شما چه رفتار های تقویت کننده این نوع صفت می تواند باشد؟

آیا شما تجربه  برخورد با یک هرمسی را داشته اید؟ آیا توانسته که در گرما بخشیدین به کلام و فضا کمک نماید؟

خوشحال می شوم از تجربه تان برام بگوید.

لینک کوتاه شده مطلب: https://goo.gl/4yCq6x

 

مطالب مرتبط

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *